Yüksek Yoğunluklu Veri Merkezleri İçin LSZH Kılıflı 24 Çekirdekli OM3 Çok Modlu MPO Patch Kablosu
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Shenzhen Çin |
| Marka adı: | Takfly/OEM |
| Sertifika: | CE, ISO, RoHS, GS |
| Model numarası: | MPO yama kablosu |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 parça |
|---|---|
| Fiyat: | US $12.88-US $18.88/ Pcs |
| Ambalaj bilgileri: | PP Torba Sonra Kartonda |
| Teslim süresi: | 3-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union,Paypal |
| Yetenek temini: | 50000pcs / ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Çekirdek: | Çok çekirdekli | Bağlayıcı A: | LC |
|---|---|---|---|
| Konektör B: | MPO/MTP | Fiber Modu: | 50/125um |
| Kablo çapı: | 0,9/2,0/3,0 | Lehçe Türü: | PC/APC |
| İade Kaybı: | MM/PC:20dB/SM/APC:60dB | Ekleme Kaybı: | 0,35dB Maks (0,15dB Tipik) |
| Dış kılıf malzemesi: | PVC/LSZH | Bükülme Yarıçapı Statik/Dinamik: | 10g/20g |
| GTİP Kodu: | 854470000 | Cinsiyet: | Erkek/kadın |
| Vurgulamak: | OM3 mpo mpo kablosu,GR326-CORE Yama Kablosu,LSZH mpo mpo kablosu |
||
Ürün Açıklaması
Çok Modlu OM3 MPO-MPO 24 Çekirdek LSZH Patch Kablo
Fiber Optik MPO/MTP Patch Kablo montajlar her iki uçta MPO konektörlerle önceden sonlandırılmıştır. Bu koparma MPO kabloları, yüksek yoğunluklu fiber ağlar, hızlı ethernet, fiber kanal, veri merkezleri ve gigabit ethernet uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.
Ana Özellikler
- Optimal performans için %100 önceden sonlandırılmış ve fabrikada test edilmiştir
- Hızlı yapılandırma ve ağ oluşturma kurulum süresini azaltır
- 40G ve 100G ağ uygulamalarını destekler
- LSZH ceket malzemesi (OFNR, OFNP de mevcuttur)
- 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F yapılandırmalarını destekler
- Özelleştirilmiş ürünler mevcuttur
Uygulamalar
- CATV ve metro test ekipmanları
- FTTH (Eve Kadar Fiber)
- Telekomünikasyon ağları
- Yerel alan ağları (LAN)
- Geniş alan ağları (WAN)
- Bina içi kurulumlar
- Veri işleme ağları
- Video ve aktif cihaz sonlandırma
- Optik Dağıtım Çerçevesi
- Optik Ağ Ekipmanları
Çok Modlu Fiber Bant Genişliği Özellikleri
Maksimum Bant Genişlikleri:
OM1 - 62.5/125μm - 10GBit 33 metreye kadar (108 feet)
OM2 - 50/125μm - 10GBit 82 metreye kadar (270 feet)
OM3 - 50/125μm, Lazer Optimize Edilmiş - 10GBit 300 metreye kadar (984 feet)
OM4 - 50/125μm, Lazer Optimize Edilmiş - 10GBit 550 metreye kadar (1805 feet)
OM1 - 62.5/125μm - 10GBit 33 metreye kadar (108 feet)
OM2 - 50/125μm - 10GBit 82 metreye kadar (270 feet)
OM3 - 50/125μm, Lazer Optimize Edilmiş - 10GBit 300 metreye kadar (984 feet)
OM4 - 50/125μm, Lazer Optimize Edilmiş - 10GBit 550 metreye kadar (1805 feet)
Teknik Özellikler
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Konnektör Tipleri | LC, SC, ST, FC, MPO/MTP |
| Fiber Modu | SM (G652,G655,G657); MM (OM1-OM5) 50/125μm |
| Minimum Bükülme Yarıçapı | 7.5mm |
| Ekleme Kaybı | Standart: ≤0.35/0.7 (Tipik/Maks) Düşük Kayıp: ≤0.2/0.35 (Tipik/Maks) |
| Geri Dönüş Kaybı | SM: APC: 60dB MM: PC: 25dB |
| 850nm'de Zayıflama | ≤2.3dB/km |
| 1300nm'de Zayıflama | ≤0.6dB/km |
| Kurulum Çekme Yükü | 100 N |
| Uzun Süreli Çekme Yükü | 50 N |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +70°C |
| Depolama Sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
Sipariş Bilgileri
Optik fiber patch kabloları sipariş ederken lütfen belirtin:
- Konnektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
- Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çok mod (PC)
- Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (özel çaplar mevcuttur)
- Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
- Fiber sayısı: simplex / duplex / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek
- Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
- Patch kablo uzunluğu: gereksinimlerinize göre
- MPO/MTP konnektör detayları: yöntem (A tipi / B tipi / C tipi), erkek/dişi, fiber sayısı
- Ekleme/Geri Dönüş Kaybı: Standart/Düşük Kayıp
- Tip: Pigtail/Patch Kablo/LGX Kutusu/Patch Panel
Sıkça Sorulan Sorular
S: Bir üretici misiniz?
C: Evet, biz Shenzhen, Çin'de 2000 yılında kurulmuş bir üretici ve FTTH çözüm/veri merkezi toplam çözüm sağlayıcısıyız.
S: MOQ'nuz nedir?
C: MOQ 1 adet olabilir, ancak daha büyük miktarlarda fiyatlar daha rekabetçidir.
S: FOB fiyatı teklif edebilir misiniz?
C: Evet. Hava yoluyla (DHL, TNT, UPS, FEDEX) veya büyük miktarlar için deniz yoluyla teslimat yapıyoruz.
S: Kaliteniz nasıl?
C: Üretimimiz CE, ISO, RoHS, CPR ve ANATEL sertifikaları ile IEC ve Avrupa standartlarına uymaktadır. Tüm ürünler teslimattan önce %100 test edilir.
S: Teslim süreniz nedir?
C: Fiber optik patch kabloları için, 5.000 adede kadar 2-3 iş günü teslim süresi vardır. Stoklarımızda düzenli ürünler bulunduruyoruz ve acil siparişleri karşılayabiliriz.
S: Garantiniz nedir?
C: Patch kabloları için 1 yıl garanti (yapay olmayan hasar). Yapay hasarlar için, navlun müşteri tarafından ödenmek üzere ücretsiz onarım sunuyoruz.
S: Ödeme vadeniz nedir?
C: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram. Büyük miktarlar için: %50 depozito, teslimattan önce %50 bakiye.
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler