EC-EC Duplex Fiber Optic Patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | EC-EC Dubleks Fiber Optik Yama kablosu |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, Moneygram/PayPal |
| Yetenek temini: | 1000 pc/gün |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | EC-EC Dubleks Fiber Optik Yama kablosu | Müdahale Kaybı: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| İade Kaybı: | UPC SM ≥50dB 、APC SM ≥ 60dB 、UPC MM ≥ 35dB | Kablo çapı: | 2.0、3.0 veya özelleştirilmiş (Tek yönlü/çift yönlü) |
| Elyaf Tipi: | SM (G652、G655、G657); MM (OM1-OM5) | Ceket Malzemesi: | PVC,LSZH,TPU |
| Renk: | Mavi veya diğerleri | Kablo malzemesi: | Paslanmaz çelik boru, PVC/LSZH |
| Bükülme yarıçapı: | 10g/20g | Çalışma Sıcaklığı: | -20°C~70°C |
| Elyaf Çapı: | 50/125 | Çekme Dayanımı: | >70N |
| Seviye: | Telekom Sınıfı | Sertifika: | CE/ROHS/ULAŞIM |
Ürün Açıklaması
EC-EC Dubleks Fiber Optik Patch Kablosu UPC SM PVC/LSZH/TPU
EC-EC Dubleks Patch Kablosu Açıklama:
Fiber optik patch kablosu, her iki ucu fiber optik konektörlerle sonlandırılmış, optik ağ ekipmanları ile ekipmanlar ve ekipmanlar ile patch kabloları arasındaki bağlantıyı sağlayan kablodur. Kolay kullanımı ve kullanışlılığı, onu optik ağ yapımı için pasif ürünlerden biri olarak vazgeçilmez kılar.
EC-EC Dubleks Patch Kablosu Uygulama:
-
CATV
-
Telekomünikasyon ağları
-
Aktif cihaz sonlandırma
-
Yerel alan ağları (LAN)
-
Veri işleme ağları
-
Test ekipmanları
-
Geniş alan ağları (WAN)
EC-EC Dubleks Patch Kablosu Özellikler:
- Konektör tipi SC, LC, FC, ST, E2000 vb. isteğe bağlıdır
-
İyi değişim yeteneği
-
İyi dayanıklılık
-
Yüksek sıcaklık kararlılığı
-
Standart: Telcordia GR-326-CORE
EC-EC Dubleks Patch Kablosu Parametre:
| Uç yüz tipi | UPC ve APC |
|---|---|
| Fiber tipi | SM(G652 / G655 / G657); MM(OM1-OM5) |
| Kablo Çapı | 2.0/3.0mm veya özelleştirilmiş |
| Ekleme kaybı | ≤ 0.3 dB |
| Geri dönüş kaybı | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0.1 |
| Dayanıklılık | ≤ 0.2dB |
| Değiştirilebilirlik | ≤ 0.2dB |
| Çekme dayanımı | 0.9mm kablo>5N; 2.0/3.0mm kablo>70N |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~70℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~80℃ |
| Dış Kılıf Malzemesi | PVC/LSZH veya Özelleştirilmiş |
| Bükülme yarıçapı (Statik/Dinamik) | 10D/20D |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
EC-EC Dubleks Patch Kablosu Resmi
![]()
![]()
Neden TAKFLY'ı seçmelisiniz - Avantajlar şunlardır:
Profesyonel üretici:
- Fiber optik ürünlerde 25 yılı aşkın üretim tecrübesi;
- 5 yıllık deneyime sahip 500'den fazla montaj işçisi;
- 10'dan fazla Ar-Ge Mühendisi;
- 16 Set Almanya ithal Enjeksiyon Makinesi ve 16 Üretim Hattı;
- 30'dan fazla Test Makinesi seti: OTDR, 3D, VFL, IL & RL test cihazı; çekme dayanımı test cihazı, Ezilme Direnci test cihazı, Güç ölçer test cihazı, ışık kontrol cihazı vb.
- OEM Markası kabul edilebilir.
- Sergi: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Elektronik Fuarı vb.
Kalite Kontrol:
- Üretim öncesi hammadde giriş muayenesini yerinde kontrol edin;
- Her bireysel işlem bittikten sonra tam kontrol;
- Üretimin yarısı tamamlandığında tam kontrol;
- Paketlemeden önce bitmiş ürünleri tam kontrol edin;
- Sevkiyat öncesi yerinde kontrol;
Teslimat:
- Numuneler: 1-3 iş günü.
- Toplu Üretim Siparişi: 3-7 iş günü.
- Ambalaj: İsteğinize göre Plastik Torba, Karton ve Palet mevcuttur.
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen istediğiniz zaman benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler