EC-EC Simplex Fiber Optic Patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | EC-EC Simpleks Bağlantı kablosu |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, Moneygram/PayPal |
| Yetenek temini: | 1000 pc/gün |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | EC-EC Simpleks Bağlantı kablosu | Müdahale Kaybı: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| İade Kaybı: | UPC SM ≥50dB 、APC SM ≥ 60dB 、UPC MM ≥ 35dB | Kablo çapı: | 2.0、3.0 veya özelleştirilmiş (Tek yönlü/çift yönlü) |
| Elyaf Tipi: | SM (G652、G655、G657); MM (OM1-OM5) | Ceket Malzemesi: | PVC,LSZH,TPU |
| Renk: | Mavi veya diğerleri | Kablo malzemesi: | Paslanmaz çelik boru, PVC/LSZH |
| Bükülme yarıçapı: | 10g/20g | Çalışma Sıcaklığı: | -20°C~70°C |
| Elyaf Çapı: | 50/125 | Çekme Dayanımı: | >70N |
| Seviye: | Telekom Sınıfı | Sertifika: | CE/ROHS/ULAŞIM |
Ürün Açıklaması
CE-EC Basit Fiber Optic Patch kablosu UPC SM PVC/LSZH/TPU
EK-EC Simplex PatchcordAçıklayın:
EC-EC Simplex Patch kablosuiki fiber optik EC konektörü ile biten iki ucu olan kablo, optik ağ ekipmanları ve ekipmanları ile ekipman ve yama kabloları arasındaki bağlantıyı gerçekleştirir.Kolay çalıştırılması ve rahatlığı optik ağ inşaat için pasif ürünlerden biri olarak vazgeçilmez yapar.
EK-EC Simplex PatchcordUygulama:
-
CATV
-
Telekomünikasyon ağı
-
Etkin cihazın sonlandırılması
-
Yerel alan ağları (LANS)
-
Veri işleme ağları
-
Deneme ekipmanları
-
Geniş alan ağları ((WANS)
EK-EC Simplex PatchcordÖzellikleri:
- Bağlantı tipi SC, LC, FC, ST, E2000 vb. isteğe bağlıdır.
-
İyi değişim yeteneği
-
İyi dayanıklılık
-
Yüksek sıcaklık denge
-
Standart:Telcordia GR-326-CORE
EK-EC Simplex PatchcordParametreler:
| Son yüz tipi | UPC ve APC |
|---|---|
| Elyaf türü | SM ((G652 / G655 / G657);MM ((OM1-OM5) |
| Kablo çapı | 2.0/3.0mm veya özel |
| Ekleme kaybı | ≤ 0,3 dB |
| Geri dönüş kaybı | UPC SM≥50dB, APC SM≥60 dB, PC MM ≥35 dB |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0.1 |
| Dayanıklılık | ≤ 0.2dB |
| Değişkenlik | ≤ 0.2dB |
| Çekim gücü | 0.9mm kablo>5N;2.0/3.0mm kablo>70N |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~70°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~80°C |
| Dış kabuk malzemesi | PVC/LSZH veya özel |
| Eğiliş yarıçapı ((Statik/Dinamik) | 10D/20D |
| Uzunluk | Özel |
AB-ABSimplex PatchcordResim
Neden TAKFLY' i seçtiniz? - Aşağıdaki avantajlar:
Profesyonel üretici:
- Fiber optik ürünlerinde 25 yıldan fazla üretim deneyimi olan;
- 5 yıllık deneyime sahip 500'den fazla montaj işçisi;
- 10'dan fazla araştırma ve geliştirme mühendisi;
- Almanya'dan ithal edilen 16 set enjeksiyon makinesi ve 16 üretim hattı;
- 30'dan fazla test makinesi seti: OTDR, 3D, VFL, IL & RL test aracı; gerilme gücü testçisi, ezme direnci testçisi, güç ölçer testi, ışık kontrolörü vb.
- OEM markası kabul edilebilir.
- Sergi: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Küresel Kaynak Elektronik Sergi vb.
Kalite kontrolü:
- Üretimden önce gelen hammadde denetimi yer kontrolü;
- Her bir işlem tamamlandıktan sonra tam olarak kontrol edin.
- Üretimin yarısını tam olarak kontrol edin.
- Paketlenmeden önce bitmiş ürünleri tam olarak kontrol edin.
- Gönderilmeden önce nokta kontrolü;
Teslimat:
- Örnekler: 1-3 iş günü.
- Seri üretim siparişi: 3-7 iş günü.
- Ambalaj: Plastik torba, karton ve palet isteğinize göre mevcuttur.
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir şüpheniz varsa, benimle istediğiniz zaman iletişime geçin!
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler