EC-LC Fiber Optic Patch cord UPC/APC LSZH/PVC Jacket
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | EC-LC Fiber Optik Yama kablosu UPC/APC LSZH/PVC Ceket |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Yetenek temini: | 1000 pc/gün |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | EC-LC Fiber Optik Yama kablosu | Müdahale Kaybı: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| İade Kaybı: | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB | Elyaf Tipi: | SM (G652、G655、G657); MM (OM1-OM5) |
| Kablo çapı: | 2.0、3.0 veya özelleştirilmiş (Tek yönlü/çift yönlü) | Bağlayıcı Türü: | SC/UPC |
| Ceket Malzemesi: | LSZH/PVC | Renk: | Sarı veya özelleştirilmiş |
| Dalgaboyu: | 1310 nm, 1550 nm | Uzunluk: | 10M, 20M veya Özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C~70°C | Elyaf Çapı: | 9/125 |
| Elyaf Markası: | Corning, YOFC, OFS, Draka | ||
Ürün Açıklaması
EC-LC Fiber Optik Patch Kablo UPC/APC LSZH/PVC Kılıf
EC-LC Patchcord Açıklama
Fiber optik patch kablo, optik ağ ekipmanları ile ekipmanlar ve ekipmanlar ile patch kablolar arasındaki bağlantıyı sağlayan, her iki ucu fiber optik konektörlerle sonlandırılmış kablodur. Kolay kullanım ve rahatlık, onu optik ağ yapımı için pasif ürünlerden biri olarak vazgeçilmez kılar.
EC-LC Patchcord Uygulamalar
- CATV
- Telekomünikasyon ağları
- Aktif cihaz sonlandırma
- Yerel alan ağları (LAN)
- Veri işleme ağları
- Test ekipmanları
- Geniş alan ağları (WAN)
EC-LC Patchcord Özellikler
- Düşük ekleme kaybı ve Yüksek yansıma kaybı
- İyi değişim yeteneği
- İyi dayanıklılık
- Yüksek sıcaklık kararlılığı
- Standart: Telcordia GR-326-CORE
EC-LC Patchcord Özellikler
| Yüzey tipi | UPC ve APC |
|---|---|
| Fiber tipi | SM(G652 / G655 / G657);MM(OM1-OM5) |
| Kablo Çapı |
2.0,3.0 veya özelleştirilmiş (Tekli/Çiftli)
|
| Ekleme kaybı | ≤ 0.3 dB |
| Geri dönüş kaybı | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0.1 |
| Dayanıklılık | ≤ 0.2dB |
| Değiştirilebilirlik | ≤ 0.2dB |
| Çekme mukavemeti | 0.9mm kablo>5N 2.0/3.0mm kablo>70N |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~70℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~80℃ |
| Dış Kılıf Malzemesi | PVC/LSZH veya Özelleştirilmiş |
| Bükülme yarıçapı(Statik/Dinamik) | 10D/20D |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
EC-LC Patchcord Resim
Neden TAKFLY'ı seçmelisiniz
Profesyonel üretici:
- Fiber optik ürünlerde 25 yılı aşkın üretim tecrübesi ile
- 3 yıllık deneyime sahip 450'den fazla montaj işçisi
- 10'dan fazla Ar-Ge Mühendisi
- 16 Set Almanya ithal Enjeksiyon Makinesi ve 16 Üretim Hattı
- 30'dan fazla Test Makinesi seti: OTDR,3D,VFL,IL&RL test cihazı; çekme mukavemeti test cihazı, Ezilme Direnci test cihazı, Güç ölçer test cihazı, ışık kontrol cihazı vb.
- OEM Markası kabul edilebilir
- Fuar: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Soure Elektronik Fuarı vb.
Kalite Kontrol:
- Üretim öncesi hammadde giriş muayenesini yerinde kontrol edin
- Her bireysel işlem bittikten sonra tam kontrol
- Üretimin yarısı bittiğinde tam kontrol
- Paketlemeden önce bitmiş ürünlerin tam kontrolü
- Sevkiyat öncesi yerinde kontrol
Teslimat:
- Numuneler: 1-3 iş günü
- Toplu Üretim Siparişi: 3-7 iş günü
- Ambalaj: İsteğinize göre Plastik Torba, Karton ve Palet mevcuttur
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen istediğiniz zaman benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler