SC/APC-Optictap SC/APC FTTH Drop Kablo Patchcord/Pigtail, SM G657A1,5.0*2.0mm, LSZH Kara Ceket
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | SC/APC FTTH Bağlantı Kablosu/Helezon Kablosu |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Yetenek temini: | 1000 pc/gün |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | SC/APC FTTH Bağlantı Kablosu/Helezon Kablosu | Tip: | SC/APC(1310) |
|---|---|---|---|
| Bitiş yüzü: | IEC 61300-3-35 | Kablo çapı: | 3,0 mm |
| Ekleme Kaybı: | ≤0,3 dB + 0,36 dB/ km*L(km) @ 1310nm ≤0,3 dB + 0,25 dB/ km *L(km) @ 1550nm | İade Kaybı: | ≥60dB |
| Dayanıklılık(1000Çiftleşme): | 0,2dB Maks. artış | Kurulum Sıcaklığı: | -10 ℃~+60 ℃ |
| Çalışma Sıcaklığı: | -25 ℃ ~ 70 ℃ | Depolama Sıcaklığı: | -40 ℃ ~ 75 ℃ |
| Dış kılıf malzemesi: | LSZH Siyah | Uzunluk: | Özelleştirilmiş |
| Elyaf Markası: | Corning, YOFC, OFS, Draka | ||
| Vurgulamak: | SC/APC FTTH kablosu,SM G657A1 fiber patchcord,LSZH siyah fiber optik köpeği |
||
Ürün Açıklaması
SC/APC-Optictap SC/APC FTTH Drop Kablo Patchcord/Pigtail,
SM G657A1, 5.0*2.0mm, LSZH Siyah Ceket
SM G657A1, 5.0*2.0mm, LSZH Siyah Ceket
Fast Connect drop kablosu titreşim karşıtı bir tasarımı benimser. Plug and play (splicing olmadan) sağlar, müşterilerin hızlı bir şekilde dağıtılmasına yardımcı olur ve zamanı azaltır.Yüksek ağ güvenilirliği ve dayanıklılığını sağlar.
SC/APC FTTH Drop Kablo Patchcord/PigtailÖzellikler
- Mod alanı çapı: 1310nm'de 8.6um±0.4um
- Kaplama çapı: 125.0um±0.7um
- Kaplama çapı: 245um±10um
- Kaplama kaplama konsantrisite hatası: ≤12.5um
- Kesim dalga boyu: ≤1260nm
- Sıvılandırma katsayısı: 1310≤0.4dB 1550≤0.3dB
FTTH Kablo Bilgisi
- Fiber sayısı: 1 çekirdek
- Elyaf tipi: G657A1
- Güç elemanı malzemesi: Çelik tel
- Çap: 0.45mm*2
- Kendini destekleyen elçi tel: Malzeme: çelik tel, çapı: 1.2mm
Dış kabuk
- Malzeme: LSZH Siyah
- Kablo boyutu: 5.0*2.0mm
Bağlantı özellikleri ve faydaları
- Hızlı dağıtım, plug and play
- IP67 koruması
- Titreşme karşıtı tasarım
- Ferrule koruması ve yönelim tasarımı
- Kurulumu ve kaldırımı kolay
Test Özellikleri
| Ürün | Özellikler |
|---|---|
| Türü | SC/APC ((1310) |
| Ekleme Kaybı | ≤0.3 dB + 0.36 dB/km*L(km) @ 1310nm ≤0.3 dB + 0.25 dB/km *L(km @ 1550nm |
| Geri dönüş kaybı | ≥60dB |
| Son yüz | IEC 61300-3-35 |
| Dayanıklılık ((1000 Çiftleşme) | 0.2dB Maks. artış |
| Kurulum sıcaklığı | -10°C+60°C |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~70°C |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~75°C |
| Kablo çekimi | 90N |
SC/APC FTTH Drop Kablo Patchcord/PigtailPerformans
| Çekim gücü | Uzun vadeli (N) | 300 |
|---|---|---|
| Kısa süreli ((N) | 600 | |
| Ezme yükü | Uzun vadeli (N) | 1100 |
| Kısa süreli ((N) | 2200 | |
| dalga uzunluğu ((nm) | 1310/1550 | |
| Sıvılandırma (dB) | 0.4/0.3 | |
| Kaplama çapı ((um) | 125±1 | |
| Kaplama dairesel olmayan | ≤1,0% | |
| Kaplama çapı ((um) | 242±7 |
Neden TAKFLY'yi seçtiniz?
Profesyonel Üretici
- 25 yıldan fazla optik fiber ürünleri üretim tecrübesiyle
- 3 yıllık tecrübeye sahip 450'den fazla montaj işçisi
- 10'dan fazla araştırma ve geliştirme mühendisi
- 16 Set Almanya'dan ithal edilen Enjeksiyon Makinesi ve 16 Üretim hattı
- 30'dan fazla test makinesi seti: OTDR, 3D, VFL, IL&RL test aracı; gerilme gücü tester, ezme direnci tester, güç ölçer tester, ışık denetleyicisi vb.
- OEM markası kabul edilebilir.
- Sergi: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Küresel Kaynak Elektronik Sergi vb.
Kalite Kontrolü
- Üretim öncesi hammadde giriş denetimi nokta kontrolü
- Her bir işlem tamamlandıktan sonra tam olarak kontrol edin.
- Tamamen kontrol edin, üretim yarı bitti.
- Paketlenmeden önce bitmiş ürünleri tam olarak kontrol edin
- Nakilden önce nokta kontrolü
Teslimat
- Örnekler: 1-3 iş günü
- Seri üretim siparişi: 3-7 iş günü
- Ambalaj: Plastik torba, karton ve palet isteğinize göre mevcuttur
Sık Sorulan Sorular
S1: Kataloğunuzu ve fiyat listesini nasıl alabilirim?
A1: Kataloğumuz ve fiyat listemiz için lütfen bize e-postanızı veya web sitemizden bağlantı bilgilerinizi doğrudan bildirin
S2: Fiyatları müzakere edebilir miyim?
A2: Evet, karışık malların birden fazla konteyner yükü için indirimleri düşünebiliriz
S3: Nakliye masrafları ne kadar olacak?
A3: Gönderi boyutuna ve nakliye yöntemine bağlıdır. İstendiğiniz gibi ücretinizi size sunacağız
S4: Seni ziyaret edebilir miyim?
A4: Elbette, fabrikamız Shenzhen, Çin'de. Lütfen randevu için bizimle iletişime geçin
S5: Malları aldığımızda kalite sorunu varsa ne olur?
A5: Malları paketlenirken kalite sorunu varsa, referansımız için fotoğraf çekebilirsiniz, QC departmanımız sorunu kontrol edecek ve size en iyi çözümleri verecektir,Ayrıca gelecekteki kaliteyi iyileştirmek için de harekete geçeceğiz.
Paketleme şartlarınız nedir?
A6: Genel olarak, biz ürünlerimizi kabarcık kutu ve kartonlarda paketleriz ve müşteriler tarafından özel paketleme de kabul edebiliriz
Ödeme şartlarınız nedir?
A7: T / T 30% teminat olarak, ve teslimat öncesinde %70. Biz size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz önce bakiyeyi ödemek
Teslimat şartlarınız nedir?
A8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
Teslimat süreniz ne olacak?
A9: Genellikle, avans ödemenizi aldıktan sonra 5-7 iş günü sürecektir. Belirli teslimat süresi ürünlere ve sipariş miktarınıza bağlıdır.
Örneklere göre üretebilir misiniz?
A10: Evet, örnekleriniz veya teknik çizimlerinizle üretebiliriz
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir şüpheniz varsa, benimle istediğiniz zaman iletişime geçin!
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler