LC-FC Simplex Patch kablosu LSZH/PVC SM/MM UPC ve APC
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | LC-FC Simpleks Bağlantı kablosu |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Yetenek temini: | 1000 pc/gün |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün NEC Pigtailame: | LC-FC Simpleks Bağlantı kablosu | Uç yüz tipi: | UPC ve APC |
|---|---|---|---|
| Elyaf Tipi: | SM (G652、G655、G657); MM (OM1-OM5) | Kablo çapı: | 2.0、3.0veya özelleştirilmiş (Tek yönlü/çift yönlü) |
| Müdahale Kaybı: | ≤0,3dB | İade Kaybı: | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Tekrarlanabilirlik: | ≤ 0.1 | Dayanıklılık: | ≤ 0.2dB |
| Çekme Dayanımı: | 0,9mm >5N, 2,0mm/3,0mm >70N | Çalışma Sıcaklığı: | -20°C~70°C |
| Depolama Sıcaklığı: | -40 ℃ ~ 80 ℃ | Dış kılıf malzemesi: | PVC,LSZH,TPU |
| Uzunluk: | 10M, 20M veya Özelleştirilmiş | Elyaf Markası: | Corning, YOFC, OFS, Draka |
| Vurgulamak: | LC-FC basit fiber optik yama kablosu,LSZH PVC fiber optik yama kablosu,SM MM UPC APC yama kablosu |
||
Ürün Açıklaması
LC-FC Simplex Patch kablo LSZH/PVC SM/MM UPC ve APC
LC-FC Simplex Patch kablo LSZH/PVC SM/MM UPC ve APC. LC akıllı optik fiber patch kablo, iletim ve yönetim sinyali için çift yönlü optik fiber ve ek iki bakır pin ile geliştirilmiştir.
LC-FC Simplex Patch kablo Uygulamaları
- CATV
- Telekomünikasyon ağları
- Aktif cihaz sonlandırması
- Yerel alan ağları (LAN)
- Veri işleme ağları
- Test ekipmanları
- Geniş alan ağları (WAN)
LC-FC Simplex Patch kablo Özellikleri
- Düşük ekleme kaybı ve Yüksek yansıma kaybı
- İyi değişim yeteneği
- İyi dayanıklılık
- Yüksek sıcaklık kararlılığı
- Standart: Telcordia GR-326-CORE
LC-FC Simplex Patch kablo Özellikleri
| Uç yüzey tipi | UPC ve APC |
|---|---|
| Fiber tipi | SM(G652 / G655 / G657);MM(OM1-OM5) |
| Kablo Çapı | 2.0,3.0 veya özelleştirilmiş (Simplex/duplex) |
| Ekleme kaybı | ≤ 0.3 dB |
| Geri dönüş kaybı | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0.1 |
| Dayanıklılık | ≤ 0.2dB |
| Değiştirilebilirlik | ≤ 0.2dB |
| Çekme dayanımı | 0.9mm kablo>5N 2.0/3.0mm kablo>70N |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~70℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~80℃ |
| Dış Kılıf Malzemesi | PVC,LSZH,TPU |
| Bükülme yarıçapı(Statik/Dinamik) | 10D/20D |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
LC-FC Simplex Patch kablo Resmi
Neden TAKFLY'ı Seçmelisiniz
Profesyonel üretici:
- Fiber optik ürünlerde 25 yılı aşkın üretim tecrübesi ile
- 3 yıllık deneyime sahip 450'den fazla montaj işçisi
- 10'dan fazla Ar-Ge Mühendisi
- 16 Set Almanya ithal Enjeksiyon Makinesi ve 16 Üretim Hattı
- 30'dan fazla Test Makinesi seti: OTDR,3D,VFL,IL&RL test cihazı; çekme dayanımı test cihazı, Ezilme Direnci test cihazı, Güç ölçer test cihazı, ışık kontrol cihazı vb.
- OEM Markası kabul edilebilir
- Fuar: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Elektronik Fuarı vb.
Kalite Kontrol
- Üretim öncesi hammadde giriş denetimini nokta kontrolü
- Her bireysel işlem bittikten sonra tam kontrol
- Üretimin yarısı tamamlandıktan sonra tam kontrol
- Paketlemeden önce bitmiş ürünlerin tam kontrolü
- Sevkiyat öncesi nokta kontrolü
Teslimat
- Numuneler: 1-3 iş günü
- Toplu Üretim Siparişi: 3-7 iş günü
- Ambalaj: Plastik Torba, Karton ve Palet isteğinize göre mevcuttur
SSS
S1: Kataloğunuzu ve fiyat listenizi nasıl alabilirim?
A1: Kataloğumuz ve fiyat listemiz için lütfen e-postanızı veya doğrudan web sitesinden iletişim bilgilerinizi bize bildirin
S2: Fiyatlar üzerinde pazarlık yapabilir miyim?
A2: Evet, karışık malların birden fazla konteyner yüklemesi için indirimleri değerlendirebiliriz
S3: Nakliye ücretleri ne kadar olacak?
A3: Gönderinizin boyutuna ve nakliye yöntemine bağlı olacaktır. İsteğiniz üzerine size ücreti sunacağız
S4: Sizi ziyaret edebilir miyim?
A4: Elbette, fabrikamız Shenzhen, Çin'dedir. Randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçin
S5: Malları aldığımızda kalite sorunu olursa ne olur?
A5: Malları paketinden çıkardığınızda kalite sorunu olursa, referansımız için resimler çekebilirsiniz, QC departmanımız sorunu kontrol edecek ve size en iyi çözümleri sunacaktır, Dahası, gelecekte kaliteyi iyileştirmek için de harekete geçeceğiz
S6. Paketleme şartlarınız nelerdir?
A6: Genellikle, ürünlerimizi blister kutu ve kartonlarda paketliyoruz ve ayrıca müşteriler tarafından özelleştirilmiş paketlemeyi de kabul edebiliriz
S7. Ödeme şartlarınız nelerdir?
A7: T/T %30 depozito olarak ve %70 teslimattan önce. Bakiye ödemesini yapmadan önce ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını size göstereceğiz
S8. Teslimat şartlarınız nelerdir?
A8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
S9. Teslimat süreniz nasıl?
A9: Genellikle, avans ödemenizi aldıktan sonra 5-7 iş günü sürecektir. Belirli teslimat süresi, ürünlere ve siparişinizin miktarına bağlıdır
S10. Numunelere göre üretim yapabilir misiniz?
A10: Evet, numuneleriniz veya teknik çizimlerinizle üretim yapabiliriz
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen istediğiniz zaman benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler