SC (erkek) -FC (kadın) Adaptör SM/MM Düşük IL 0.3dB Yüksek Performans
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | SC(erkek)-FC(dişi) Adaptör |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | $ 4.7/per |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Yetenek temini: | 1000 pc/gün |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | FC(erkek)-SC(dişi) Adaptör | Kalıba dökmek: | SM/MM |
|---|---|---|---|
| Müdahale Kaybı: | SM/MM≤0,3dB | İade Kaybı: | SM/MMSM≥45dB |
| Tekrarlanabilirlik: | 0,2dB maksimum | Depolama Sıcaklığı: | -40°C~+75°C |
| Elyaf Markası: | Corning, YOFC, OFS, Draka | ||
| Vurgulamak: | FC erkek SC kadın fiber adaptörü,Düşük Giriş Kaybı Fiber Optik Adaptörü,SM MM fiber optik konektör adaptörü |
||
Ürün Açıklaması
SC (erkek) -FC (kadın) Adaptör SM/MM Düşük IL
Male female type switching adapters can be used to convert a type of fiber optic connector (male) into another type of fiber optic connector (male) or to a fiber optic connector interface (female) into another type of fiber optic connector interface (female)Bu adaptörler küçük boyutlara, hafif kararlılığa ve kullanım kolaylığına sahiptir, bu da onları optik fiber ekipmanlarında, enstrümantasyon testlerinde, mühendislikte ve kurtarma inşaatında yaygın olarak uygulanabilir hale getirir.
Adaptör Uygulamaları
- Telekom, Mobil & Unicom, Radyo ve televizyon
- Optik veri iletim bağlantısı
- Fiber optik ekipman testleri ve mühendislik kurtarma inşaatı
Adaptör Özellikleri
- Düşük yerleştirme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
- İyi tutarlılık & Tekrarlanabilir
- Küçük boyut, daha az alan
- Kullanımı kolay, çalıştırılması kolay
Adaptör Özellikleri
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Geri dönüş kaybı | SM≥45dB |
| Ekleme Kaybı ((dB) | ≤ 0.50 |
| Tekrarlanabilirlik (dB) | 0.2dB Maks |
| Elyaf Türü | SM/MM |
| Depolama sıcaklık aralığı ((°C) | -40°C~+75°C |
PS:
Erkek kadın tip anahtar Ekleme Kayıp adaptörleri gömülü fiber ve fiber optik ferrule adaptör koltuk teknolojisi ile, erkek UPC veya APC ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir,Anne sadece UPC'yi kabul eder., fiber seçimi SM-9 / 125um tek modlu fiber veya MM-62.5 / 125um veya OM2-50 / 125um multimode fiber.
Neden TAKFLY'yi seçtiniz?
- 25 yıldan fazla optik fiber ürünleri üretim tecrübesiyle
- 3 yıllık tecrübeye sahip 450'den fazla montaj işçisi
- 10'dan fazla araştırma ve geliştirme mühendisi
- 16 Set Almanya'dan ithal edilen Enjeksiyon Makinesi ve 16 Üretim hattı
- 30'dan fazla test makinesi seti: OTDR, 3D, VFL, IL&RL test aracı; gerilme gücü tester, ezme direnci tester, güç ölçer tester, ışık denetleyicisi vb.
- OEM markası kabul edilebilir.
- Sergi: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Küresel Kaynak Elektronik Sergi vb.
Kalite Kontrolü
- Üretim öncesi hammadde giriş denetimi nokta kontrolü
- Her bir işlem tamamlandıktan sonra tam olarak kontrol edin.
- Tamamen kontrol edin, üretim yarı bitti.
- Paketlenmeden önce bitmiş ürünleri tam olarak kontrol edin
- Nakilden önce nokta kontrolü
Teslimat
- Örnekler: 1-3 iş günü
- Seri üretim siparişi: 3-7 iş günü
- Ambalaj: Plastik torba, karton ve palet isteğinize göre mevcuttur
Sık Sorulan Sorular
S1: Kataloğunuzu ve fiyat listesini nasıl alabilirim?
A1: Kataloğumuz ve fiyat listemiz için lütfen bize e-postanızı veya web sitemizden bağlantı bilgilerinizi doğrudan bildirin
S2: Fiyatları müzakere edebilir miyim?
A2: Evet, karışık malların birden fazla konteyner yükü için indirimleri düşünebiliriz
S3: Nakliye masrafları ne kadar olacak?
A3: Gönderi boyutuna ve nakliye yöntemine bağlıdır. İstendiğiniz gibi ücretinizi size sunacağız
S4: Seni ziyaret edebilir miyim?
A4: Elbette, fabrikamız Shenzhen, Çin'de. Lütfen randevu için bizimle iletişime geçin
S5: Malları aldığımızda kalite sorunu varsa ne olur?
A5: Malları paketlenirken kalite sorunu varsa, referansımız için fotoğraf çekebilirsiniz, QC departmanımız sorunu kontrol edecek ve size en iyi çözümleri verecektir,Ayrıca gelecekteki kaliteyi iyileştirmek için de harekete geçeceğiz.
S6: Paketleme şartlarınız nedir?
A6: Genel olarak, biz ürünlerimizi kabarcık kutu ve kartonlarda paketleriz ve müşteriler tarafından özel paketleme de kabul edebiliriz
S7: Ödeme şartlarınız nedir?
A7: T / T 30% teminat olarak, ve teslimat öncesinde %70. Biz size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz önce bakiyeyi ödemek
S8: Teslimat şartlarınız nedir?
A8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
S9: Teslimat süreniz nasıl?
A9: Genellikle, avans ödemenizi aldıktan sonra 5-7 iş günü sürecektir. Belirli teslimat süresi ürünlere ve sipariş miktarınıza bağlıdır.
S10: Örneklere göre üretebilir misiniz?
A10: Evet, örnekleriniz veya teknik çizimlerinizle üretebiliriz
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir şüpheniz varsa, benimle istediğiniz zaman iletişime geçin!
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



