OCS Optik Anahtar 2D FA Ürünü SM Düşük IL 0,3dB Yüksek Performans
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | OCS Optik Anahtar 2D FA Ürünü SM Düşük IL 0,3dB Yüksek Performans |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, Moneygram/PayPal |
| Yetenek temini: | 1000 adet/gün |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | 3xFA-2xMT | Elyaf Tipi: | OCS Optik Anahtar 2D FA Ürünü SM Düşük IL 0,3dB Yüksek Performans |
|---|---|---|---|
| Müdahale Kaybı: | IL<0,3dB (1310nm) | İade Kaybı: | MT:UPC>35dB ,APC>40dB RX:RL>35dB |
| Elyaf Çapı: | (8,6~9,5)±0,4um | zayıflama: | ≤ 0,4 dB/km @ 1310 nm'de ≤ 0,3 dB/km @ 1550 nm'de |
| Çalışma Sıcaklığı: | Duvara Montaj, Kayar Çerçeve | Seviye: | Telekom Sınıfı |
| Sertifika: | CE/ROHS/ULAŞIM | ||
| Vurgulamak: | OCS optik anahtarı 2D FA,SM optik anahtar düşük IL,yüksek performanslı optik anahtar |
||
Ürün Açıklaması
OCS Optical Switch 2D FA Ürün SM Düşük IL 0.3dB Yüksek Performans
OCS Optical Switch 2D FA Ürün SM Düşük IL 0.3dB Yüksek Performans
Ürün Genel Görünümü
İki boyutlu FAU fiber optic array bileşenleri, esas olarak array optik sinyallerinin giriş ve çıkış işlevlerini gerçekleştirmek için OCS optik devre değiştirme ekipmanlarında kullanılır.Yapay zeka (AI) gibi uygulamaları destekleyen gelişmiş veri merkezleri için veri devreciliği çözümleri sağlamak, makine öğrenimi (ML) ve yüksek performanslı hesaplama (HPC).
Ana Uygulamalar
- Yüksek Liman yoğunluğu: Çeşitli müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler mevcuttur
- Özelleştirilebilir Fiber Aralıklama: Müşterilerin özel gereksinimlerini karşılamak ve farklı uygulama senaryolarına uyum sağlamak için hassas olarak özelleştirilmiş fiber aralıklama mevcuttur
- Yüksek hassasiyetli lif konumlandırma: Hassasiyetli lif dizisi işleme teknolojisini kullanarak, 1μm içinde kontrol edilen çekirdek kayması ile yüksek hassasiyetli lif konumlandırması elde edilir
- Düşük İletişim Kaybı: Yüksek hassasiyetli koplama hizalama teknolojisi, ekleme kaybı ≤0.8dB ile verimli optik sinyal iletimini sağlar
- Yüksek operasyonel kararlılık: Ürün, kullanım sırasında istikrarlı ve güvenilir optik sinyal iletimini sağlamak için sıkı mekanik ortam testlerine tabi tutulur
Ürün Özellikleri
- Yüksek hassasiyetli üretim süreci: Özel süreçler, istikrarlı optik sinyal iletimini sağlayan, <0.8μm bir pitch hatası ile son derece hassas bir pitch kontrolü elde eder
- Özel tasarım: Müşterilerin özel boyut gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilir, çeşitli uygulama senaryolarına uyarlanabilir
- Açık bir üretim kapasitesi planlaması: 100G'den 800G'ye ve hatta bir sonraki nesil optik modüllere ihtiyaçları kapsayan tam bir FAU ve türev ürün yelpazesi sunmak,piyasa taleplerine hızlı bir şekilde yanıt vermeyi mümkün kılan
- Üstün performans: Performans eğrilerinde gösterildiği gibi, ekleme kaybı gibi kilit göstergeler, endüstri lideri seviyelerde kontrol edilir, en yüksek kaybı sadece 0.664dB'dir ve 0.Çoğu aralığında 4dB
Teknik parametreler
| Elyaf türü | SM G652D/G657A/G657B3 |
| Fiber çapı | (8.6 ̇ 9.5) ± 0.4um |
| Kaplama çapı | 125±1um |
| Paltosunun çapı | 245±10um |
| Zayıflama | ≤ 0,4 dB/km @ 1310nm ≤ 0,3dB/km @ 1550nm |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~85°C |
| Çevre dostu | AB RoHS ile uyumludur ve kurşunsuz |
Performans Özellikleri
| Fiş türü | LC/MT/MPO vb. |
| FA | 0° |
| SM Girdi Kaybı | IL<0.3dB (1310nm) |
| SM Geri dönüş kaybı | MT:UPC>35dB,APC>40dB RX:RL>35dB |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~85°C |
| Çalışma Nemliği | % 0~70% |
| Depolama sıcaklığı | -40°C~85°C |
Neden TAKFLY'yi seçtiniz?
Üretim Mükemmelliği
- 26 yıldan fazla optik fiber ürünleri üretim deneyimi
- 5+ yıllık deneyime sahip 500'den fazla montaj işçisi
- Ürün inovasyonuna adanmış 10+ Ar-Ge mühendisi
- Almanya'dan ithal edilen 16 set enjeksiyon makinesi ve 16 üretim hattı
- OTDR, 3D, VFL, IL & RL test aletleri, gerim kuvveti test cihazları, ezme direnci test cihazları, güç ölçer test cihazları ve ışık kontrol cihazları dahil olmak üzere 30'dan fazla test ekipmanı seti
- OEM marka kullanılabilir
- Büyük endüstri fuarlarına düzenli katılım: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Elektronik Fuarı
Kalite Kontrolü
- Üretim öncesi nokta kontrolü ile hammadde giriş denetimi
- Her üretim işleminden sonra kapsamlı denetim
- Çalışmalardaki detaylı denetim
- Paketlenmeden önce bitmiş ürünün tam kontrolü
- Taşındırmadan önceki son nokta kontrolleri
Teslimat ve Paketleme
- Örnekler: 1-3 iş günü
- Toplu üretim siparişleri: 3-7 iş günü
- Esnek ambalaj seçenekleri: Müşterilerin gereksinimlerine göre plastik torbalar, kartonlar ve paletler mevcuttur
Ürünlerimizle ilgileniyor musunuz veya sorularınız var mı?
Daha fazla bilgi veya teknik destek için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler