LC-LC Polarite Değiştirilebilir Uniboot Patch Kablosu
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Shenzhen, Çin |
| Marka adı: | Takfly/OEM |
| Sertifika: | CE, ROHS, REACH |
| Model numarası: | LC-LC Tek Önyükleme Konektörü |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 100 adet |
|---|---|
| Fiyat: | Can be negotiated |
| Ambalaj bilgileri: | sünger + kutu + karton |
| Teslim süresi: | 3-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Yetenek temini: | Ayda 50000 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| İsim: | Fiber optik konektör | Tip: | LC-LC Tek Önyükleme Konektörü |
|---|---|---|---|
| Uç yüz tipi: | UPC | Mod: | SM(G652、G655、G657);MM(OM1-OM5) |
| Ekleme Kaybı: | ≤ 0.3dB | İade Kaybı: | UPC SM ≥ 50dB, UPC MM ≥ 35 dB |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+60 ℃ | Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Başlık: | 1,25 mm (CCTC) | ||
| Vurgulamak: | LC-LC Uniboot fiber yama kablosu,polarite değiştirilebilir fiber optik kablo,garantili LC-LC uniboot patch kablosu |
||
Ürün Açıklaması
LC-LC Polarite Değiştirilebilir Uniboot Patch Kablo
Verimli kablo yönetimi ve güvenilir bağlantı için polarite değiştirilebilir uniboot tasarımlı yüksek performanslı fiber optik patch kablo.
Teknik Özellikler
- Düşük ekleme kaybı ve yüksek yansıma kaybı
- Polarite değiştirilebilir
- İyi değişim yeteneği
- İyi dayanıklılık
- Yüksek sıcaklık kararlılığı
- Standart: Telcordia GR-326-CORE
Uygulamalar
- CATV
- Telekomünikasyon ağları
- Aktif cihaz sonlandırması
- Yerel alan ağları (LAN)
- Veri işleme ağları
- Test ekipmanları
- Geniş alan ağları (WAN)
Teknik Parametreler
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Uç yüz tipi | UPC |
| Fiber tipi | SM (G652,G655,G657); MM (OM1-OM5) |
| Kablo Çapı | 2.0/3.0mm veya özelleştirilmiş |
| Ekleme kaybı | ≤ 0.3dB |
| Geri dönüş kaybı | UPC SM ≥ 50dB, UPC MM ≥ 35 dB |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0.1 |
| Dayanıklılık | ≤ 0.2dB |
| Değiştirilebilirlik | ≤ 0.2dB |
| Mukavemet Elemanı | Kevlar |
| Çekme dayanımı | >60N |
| Yüksük | 1.25mm (CCTC) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~60℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -20℃~60℃ |
| Dış Kılıf Malzemesi | PVC, LSZH |
| Bükülme yarıçapı (Statik/Dinamik) | 10D/20D |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
İlgili Çözümler
ONU uygulamalarında doğrudan kullanım için kolay kullanımlı konektör, 5 kg'ın üzerinde sabitleme gücüne sahiptir. Ağ devrimi için FTTH projelerinde yaygın olarak kullanılır, proje maliyetlerinden tasarruf etmek için soket ve adaptör gereksinimlerini azaltır.
86 standart soket ve adaptörlerle uyumludur, düşme kabloları ve patch kablolar arasında bağlantı sağlar. 86 standart soket, benzersiz tasarımı sayesinde tam koruma sağlar.
Teknik Destek ve Hizmetler
- Müşterilerin uygulamaları için doğru fiber optik konektörü bulmalarına yardımcı olun
- Fiber optik konektör kurulumu hakkında teknik danışmanlık ve tavsiye sağlayın
- Fiber optik konektörlerimiz için satış sonrası servis ve bakım sunun
- Fiber optik konektör ürünlerinin en yüksek kalitesini sağlayın
- 7/24 müşteri hizmeti sunun
- Fiber optik konektörlerimiz için garanti hizmetleri sunun
Paketleme ve Nakliye
- Koruma için köpük dolgulu karton kutuda paketlenmiştir
- Güvenilir taşıyıcı ile sevk edilir
- Tüm siparişler ödemeden sonra 24 saat içinde sevk edilir
Sıkça Sorulan Sorular
Bu Fiber Optik Konektörün Marka Adı Nedir?
Marka Adı Takfly/OEM'dir.
Bu Fiber Optik Konektörün Model Numarası Nedir?
Model Numarası Fiber Optik Hızlı Konektördür.
Bu ürün nerede üretiliyor?
Bu ürün Shenzhen, Çin'de üretilmiştir.
Bu Fiber Optik Konektörün Amacı Nedir?
Bu Fiber Optik Konektör, fiber optik kabloları hızlı ve kolay bir şekilde bağlamak için kullanılır.
Bu Konektör ne tür fiber optik kablolarla kullanılabilir?
Bu Konektör tek modlu ve çok modlu fiber optik kablolarla kullanılabilir.
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler