SC Yuvarlak Çıplak Fiber Adaptör SM/MM Düşük IL 0,2dB Yüksek Performans
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | SC Yuvarlak Çıplak Fiber Adaptör SM/MM Düşük IL 0,2dB Yüksek Performans |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, Moneygram/PayPal |
| Yetenek temini: | 1000 adet/gün |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | SC Yuvarlak Çıplak Fiber Adaptör SM/MM Düşük IL 0,2dB Yüksek Performans | Yüksük iç çapı: | 125/126/127um |
|---|---|---|---|
| Yüksük Dış çapı: | 2,5 mm /1,25 mm | Kayıp Ekle: | <0.2dB |
| Tekrarlanabilirlik: | <0.2dB | Optik Fiber Çeşitleri: | SM/MM |
| Tak ve çek frekansı: | > 1000 kez | Depolama Sıcaklık Aralığı(°C): | -40°C - +80°C |
| Sertifika: | CE/ROHS/ULAŞIM | ||
| Vurgulamak: | SC yuvarlak fiber optik adaptörü,düşük ekleme kayıplı fiber adaptör,SM MM fiber optik konnektör |
||
Ürün Açıklaması
SC Yuvarlak Çıplak Fiber Adaptörü SM/MM Düşük IL 0.2dB Yüksek Performans
SC Yuvarlak Çıplak Fiber Adaptörü SM/MM Düşük IL 0.2dB Yüksek Performans
SC Yuvarlak Çıplak Fiber Adaptörü Genel Bakış
Çıplak fiber adaptörü, optik fiber veri testi için yardımcı bir araçtır. Çıplak adaptör fiş deliği ve epoksi tutkalı ve herhangi bir ortam olmadan delikten geçen çıplak fiber nedeniyle, çıplak fiber kolayca takılıp çıkarılabilir ve tekrar tekrar kullanılabilir ve düşük ekleme kaybına sahiptir ve kullanımı kolaydır.
SC Yuvarlak Çıplak Fiber Adaptörü Uygulamaları
- Çıplak fiber üzerinde hareket etme, OTDR, optik güç ölçer, ışık kaynağı ve diğer fiber port verileri ve test cihazları için geçici bağlantı
- Optik fiberin geçici bağlantısı ve optik fiberin acil onarımı
SC Yuvarlak Çıplak Fiber Adaptörü Özellikleri
- Kullanımı kolay, sezgisel, çıplak gözle görülebilir
- Tek modlu ve çok modlu fiber mevcuttur
- Benzersiz metal levha sıkıştırma fiber kelepçe tasarımı kullanımı, güvenli, güvenilir, düşük ekleme kaybı
- Eklemler ve delikler epoksi tutkalı ve herhangi bir ortamdan yoksundur, tırnak fiber eklemek, çıkarmak ve tekrar tekrar kullanmak kolaydır
- Yüksük ve konektör modülleri değiştirilebilir, yüksüğün boyutu ve konektör özelleştirilebilir ve çeşitlendirilebilir
SC Yuvarlak Çıplak Fiber Adaptörü Parametreleri
| Yüksük iç çapı | 125/126/127um |
| Yüksük Dış çapı | 2.5mm /1.25mm |
| Ekleme kaybı | <0.2dB |
| Tekrarlanabilirlik | <0.2dB |
| Optik Fiber Tipleri | SM/MM |
| Takma ve çekme frekansı | >1000 kez |
| Depolama Sıcaklık Aralığı(℃) | -40℃~+ 80℃ |
Neden TAKFLY'ı Seçmelisiniz?
Üretim Mükemmelliği
- Fiber optik ürünlerde 25 yılı aşkın üretim tecrübesi
- 5+ yıl deneyime sahip 500'den fazla montaj işçisi
- Ürün inovasyonuna adanmış 10'dan fazla Ar-Ge Mühendisi
- Almanya'dan ithal edilmiş 16 set enjeksiyon makinesi ve 16 üretim hattı
- OTDR, 3D, VFL, IL & RL test cihazları, çekme mukavemeti test cihazları, ezilme direnci test cihazları, güç ölçer test cihazları ve ışık kontrol cihazları dahil 30'dan fazla test ekipmanı seti
- OEM markalaması mevcuttur
- Büyük endüstri fuarlarına düzenli katılım: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition
Kalite Kontrol
- Üretim öncesi spot kontrollerle hammadde gelen denetimi
- Her üretim sürecinden sonra kapsamlı denetim
- Devam eden işlerin titiz denetimi
- Paketlemeden önce bitmiş ürünlerin tam denetimi
- Sevkiyattan önce son spot kontroller
Teslimat ve Paketleme
- Numuneler: 1-3 iş günü
- Toplu üretim siparişleri: 3-7 iş günü
- Esnek paketleme seçenekleri: Müşteri gereksinimlerine göre plastik torbalar, kartonlar ve paletler mevcuttur
Ürünlerimizle ilgileniyor veya sorularınız mı var?
Daha fazla bilgi veya teknik destek için lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler