MPO-CS Koparma Fiber Optik Bağlantı Kablosu PVC/LSZH SM/MM
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | MPO-CS Breakout Fiber Optik Yama Kablosu |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, Moneygram/PayPal |
| Yetenek temini: | 1000 pc/gün |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | MPO-CS Breakout Fiber Optik Yama Kablosu | Uç yüz tipi: | UPC ve APC; PC ve APC |
|---|---|---|---|
| Elyaf Tipi: | SM(G652、G655、G657);MM(OM1-OM5) | Kablo çapı: | 2.0、3.0 veya özelleştirilmiş (Tek yönlü/çift yönlü) |
| Ekleme Kaybı: | ≤ 0,3 dB | İade Kaybı: | UPC SM≥50dB 、APC SM≥ 60 dB、 PC MM ≥ 35 dB |
| Tekrarlanabilirlik: | ≤ 0.1 | Dalgaboyu: | SM:1310/1550 MM:850/1300 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~70°C | Depolama Sıcaklığı: | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Dış kılıf malzemesi: | PVC、LSZH | Bükülme yarıçapı (Statik/Dinamik): | 10g/20g |
| Uzunluk: | Özelleştirilmiş | Elyaf Markası: | Corning, YOFC, OFS, Draka |
Ürün Açıklaması
MPO-CS Koparma Fiber Optik Patch Kablo PVC/LSZH SM/MM
MPO-CS Patch Kablo Açıklaması
MPO-CS koparma patch kablosu genellikle dört bileşenden oluşur: ana kablo, koparma kablosu, dallanma cihazı ve konektör. Çok çekirdekli ana kablo, kablolama yönetimini kolaylaştırır ve kolayca dolaşmaz, bu da onu yüksek yoğunluklu ortamlarda optik kablolama için ideal bir ürün haline getirir.
MPO-CS Patch Kablo Uygulamalar
- Asenkron Aktarım Modu (ATM)
- Gigabit Ethernet
- Aktif Cihaz/Alıcı-Verici Arayüzü
- CATV, Video ve Multimedya
- Tesis Kurulumları
- Telekomünikasyon Ağları
-
PC Kartları ve patch paneller arasındaki paralel optik ara bağlantı
-
Endüstriyel ve Telekomünikasyon
-
O/E modülleri için ara bağlantı
-
Optik Anahtar çerçeve içi bağlantıları
- Pazar ve müşterilerin çeşitli gereksinimlerini karşılayın
MPO-CS Patch Kablo Özellikler
- Hassas kalıplanmış MT yüksük
- Tam hizalama için yüksek hassasiyetli kılavuz pimleri
- Kompakt tasarım, 4,8,12,24 çekirdeğe kadar
- IEC 61754-7 Uyumlu
- EIA/TIA-604-5 Uyumlu
MPO-CS Patch Kablo Özellikler
| Yüzey tipi |
UPC ve APC; PC ve APC
|
|---|---|
| Fiber tipi | SM (G652,G655,G657); MM (OM1-OM5) |
| Kablo Çapı | 2.0,3.0 veya özelleştirilmiş (Tekli/çiftli) |
| Ekleme kaybı | ≤ 0.3 dB |
| Geri dönüş kaybı | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0.1 |
| Dayanıklılık | ≤ 0.2dB |
| Değiştirilebilirlik | ≤ 0.2dB |
| Çekme mukavemeti | >70N |
| Çalışma Sıcaklığı | -20℃~70℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -40℃~80℃ |
| Dış Kılıf Malzemesi | PVC, LSZH, TPU |
| Bükülme yarıçapı (Statik/Dinamik) | 10D/20D |
| Uzunluk | Özelleştirilmiş |
MPO-CS Patch Kablo Resmi
Neden TAKFLY'ı seçmelisiniz?
Profesyonel üretici:
- Fiber optik ürünlerde 25 yılı aşkın üretim tecrübesi ile
- 3 yıllık deneyime sahip 450'den fazla montaj işçisi
- 10'dan fazla Ar-Ge Mühendisi
- 16 Adet Almanya ithal Enjeksiyon Makinesi ve 16 Üretim Hattı
- 30'dan fazla Test Makinesi: OTDR,3D,VFL,IL&RL test cihazı; çekme mukavemeti test cihazı, Ezilme Direnci test cihazı, Güç ölçer test cihazı, ışık kontrol cihazı vb.
- OEM Markası kabul edilebilir
- Sergi: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Soure Elektronik Fuarı vb.
Kalite Kontrol
- Üretim öncesi hammadde giriş muayenesini yerinde kontrol edin
- Her bireysel işlem bittikten sonra tam kontrol
- Üretimin yarısı bittiğinde tam kontrol
- Paketlemeden önce bitmiş ürünleri tam kontrol
- Sevkiyat öncesi yerinde kontrol
Teslimat
- Numuneler: 1-3 iş günü
- Toplu Üretim Siparişi: 3-7 iş günü
- Paketleme: İsteğinize göre Plastik Torba, Karton ve Palet mevcuttur
SSS
S1: Kataloğunuzu ve fiyat listenizi nasıl alabilirim?
A1: Kataloğumuz ve fiyat listemiz için lütfen e-postanızı veya doğrudan web sitesinden iletişim bilgilerinizi bize bildirin
S2: Fiyatlar üzerinde pazarlık yapabilir miyim?
A2: Evet, karışık malların birden fazla konteyner yüklemesi için indirimleri değerlendirebiliriz
S3: Nakliye ücretleri ne kadar olacak?
A3: Gönderinizin boyutuna ve nakliye yöntemine bağlı olacaktır. İsteğiniz doğrultusunda size ücreti sunacağız
S4: Sizi ziyaret edebilir miyim?
A4: Elbette, fabrikamız Shenzhen, Çin'dedir. Randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçin
S5: Malları aldığımızda kalite sorunu olursa ne olur?
A5: Malları açtığınızda kalite sorunu olursa, referansımız için resimler çekebilirsiniz, QC departmanımız sorunu kontrol edecek ve size en iyi çözümleri sunacaktır. Ayrıca gelecekte kaliteyi iyileştirmek için önlemler alacağız
S6: Paketleme şartlarınız nelerdir?
A6: Genellikle, ürünlerimizi blister kutu ve kartonlarda paketleriz ve ayrıca müşteriler tarafından özelleştirilmiş paketlemeyi de kabul edebiliriz
S7: Ödeme şartlarınız nelerdir?
A7: T/T %30 depozito olarak ve %70 teslimattan önce. Bakiyeyi ödemeden önce ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını size göstereceğiz
S8: Teslimat şartlarınız nelerdir?
A8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
S9: Teslimat süreniz nasıl?
A9: Genellikle, avans ödemenizi aldıktan sonra 5-7 iş günü sürecektir. Belirli teslimat süresi, ürünlere ve siparişinizin miktarına bağlıdır
S10: Numunelere göre üretim yapabilir misiniz?
A10: Evet, numunelerinize veya teknik çizimlerinize göre üretim yapabiliriz
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen istediğiniz zaman benimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Puanlar ve İncelemeler
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum




Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler