Yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları için MPO MTP Multi-Core önceden sonlandırılmış fiber patch kablosu
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Shenzhen, Çin |
| Marka adı: | Takfly/OEM |
| Sertifika: | CE, ISO, RoHS, GS |
| Model numarası: | MPO/MTP Bağlantı Kablosu |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | US $9.88-US $19.88/ Pcs |
| Ambalaj bilgileri: | Pp çanta sonra kartonda |
| Teslim süresi: | 3-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union,Paypal |
| Yetenek temini: | 50000 adet / Ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Çekirdek: | Çok çekirdekli | Bağlayıcı A: | SC |
|---|---|---|---|
| Konektör B: | MPO/MTP | Fiber Modu: | 50/125um |
| Kablo çapı: | 0,9/2,0/3,0 | Lehçe Türü: | PC/APC |
| İade Kaybı: | MM/PC:20dB/SM/APC:60dB | Ekleme Kaybı: | 0,35dB Maks (0,15dB Tipik) |
| Dış kılıf malzemesi: | PVC/LSZH | Bükülme Yarıçapı Statik/Dinamik: | 10g/20g |
| GTİP Kodu: | 854470000 | Cinsiyet: | Erkek/kadın |
Ürün Açıklaması
Yüksek yoğunluklu veri merkezi ortamları için tasarlanan MPO / MTP yama kablosu, her iki ucunda MPO / MTP konektörleri ile önceden sonlandırılmış çok çekirdekli bir fiber kablosuna sahiptir.Yer tasarrufu sağlar ve kablo yönetimini basitleştirirTakfly, kablo türünü, iletim modunu, konektör türünü ve kutupluğu kapsayan üst düzey özelleştirme hizmetleri ile desteklenen MPO / MTP yama kablolarının tam bir seçimini sunar.
- CATV, Video ve Multimedya
- Telekomünikasyon Ağları
- Aktif Aygıtlar/Alıcı Arayüzü
- Asinkron İletişim Modu (ATM)
- Gigabit Ethernet
- Endüstriyel ve Askeri
- Yerleşim tesisleri
- O/E modülleri için bağlantı
- Optik Değiştirici ara çerçeve bağlantıları
- PC kartları ve yama panelleri arasındaki paralel optik bağlantı
- IEC61754-7 uyumlu
- EIA/TIA-604-5 uyumlu
- Tam hizalama için yüksek hassasiyetli rehber iğne
- Kompakt tasarım, 4/8/12/16/24/32/48/72'ye kadar lifler
- Optik kablo türleri: bant kablo, bant fiber, Breakout mini kablo vb.
| Parametreler | MPO/MTP | LC / SC / ST / FC |
|---|---|---|
| Son yüz türü | PC ve APC | UPC ve APC |
| Elyaf Türü | SM (G652, G655, G657); MM (OM1-OM5) | Aynı şey. |
| Temel Sayı | 4, 8, 12, 16, 24, 32, 48, 72 | 1 (tek lif) |
| Kablo çapı | Mini Yuvarlak Kablo: ≤5.0 mm Bant Kablosu: ≤2,5×5,0 mm |
0.6 mm, 0.9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm |
| Ekleme kaybı (tipik / maksimum) | Düşük Kayıp: 0.2 / 0.35 dB Standart: 0.3 dB (tipik) |
0.3 dB (tipik) |
| Geri dönüş kaybı (Min) | APC SM: 60 dB PC MM: 20 dB |
UPC SM: 50 dB UPC MM: 25 dB |
| Dış kabuk malzemesi | PVC / LSZH | PVC / LSZH |
- Bağlantı tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
- Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çok mod (PC)
- Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çapları özelleştirilebilir)
- Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
- Fiber sayısı: basit / çift çekirdek / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
- Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
- Yama kablosunun uzunluğu: gereksiniminize göre
- MPO/MTP konektörü hangi yöntem (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, lif sayısını (4/8/12/16/24/32 lif) bize bildirmeli
- Dökme/Geri Dönüş Kaybı: Standart/Alt Kaybı
- Tip: Pigtail/Patch Cord/LGX Kutusu/Patch Panel
A: Üretimimiz IEC, Avrupa standardına göre. CE, ISO, RoHS, CPR ve ANATEL sertifikalı. Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test.
A: MOQ 1 adet olabilir, ama fiyat rekabetçi değildir. Daha fazla miktar, fiyat daha rekabetçi olacaktır.
A: miktar ve ürünlere bağlıdır. fiber optik yama kablosu için, liderlik süresi 2-3 iş günü olabilir 5000 pcs içinde. Biz stokta düzenli ürünleri tutmak. Ayrıca,Acil siparişlerle ilgilenebiliriz..
A: Evet. Hava yoluyla teslimat yapabiliriz, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Büyük miktar için deniz yoluyla teslim edeceğiz. Size nakliye ve teslimat süresi ile birlikte fiyatı söyleyebiliriz,Bize miktar ile ilgili detaylı gereksinimleri bildirdikten sonraDaha fazla çözüm için, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
A: Evet, yapabiliriz. Tüm ürünler OEM / ODM'yi kabul eder. Gizlilik Sözleşmesini imzalayabiliriz.
C: Evet, biz 2000 yılında kurulan Shenzhen, Çin'de bir üreticisi, FTTH çözümü ve veri merkezi toplam çözüm sağlayıcısıyız.
A: Farklı ürüne bağlıdır, teslimattan bu yana yama kablosu için 1 yıllık garantiye sahibiz, ancak sadece yapay olmayan hasar için sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz,Kargo sizin tarafınızdan ödenir..
A: Uluslararası ihracat standardı paketi. Eğer ambalaj üzerinde logo basmak gerekiyorsa, lütfen biz alıntı önce bize bildirin.
A: Hangi ürünlere bağlı, Ücretsiz numune 10 doların altında verilir. Nakliye teslimat öncesi alıcı tarafından ödenir.
A: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram bir kerede. Büyük miktarlar için, %50 avans, teslimat öncesi ödenen %50 bakiye olabilir. Aynı kalite standardıyla,Eğer piyasadan daha iyi bir fiyat alabilirseniz, TAKFLY de aynı fiyatı destekleyebilir.
A:
- Bize ürün adı, özellik ve miktarıyla posta veya soruşturma gönderin. FOB, CIF, CFR fiyatına ihtiyacınız varsa alım adresinizi verin.
- Ödeme süremizle birlikte teklifimizi sunacağız.
- Teklif onaylandıktan sonra banka hesabımızla bir dedektif göndereceğiz.
- Üretim ödeme aldıktan sonra düzenlenecek.
- Teslim etmeden önce alıcıyı onaylayın.
- İzleme numarası teslimattan sonra verilecektir.






Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler