Mekan kısıtlı veri merkezi dağıtımları için fabrika sonlandırılmış çok çekirdekli MPO / MTP yama kablosu
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Shenzhen, Çin |
| Marka adı: | Takfly/OEM |
| Sertifika: | CE, ISO, RoHS, GS |
| Model numarası: | MPO/MTP Bağlantı Kablosu |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 adet |
|---|---|
| Fiyat: | US $9.88-US $19.88/ Pcs |
| Ambalaj bilgileri: | Pp çanta sonra kartonda |
| Teslim süresi: | 3-7 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union,Paypal |
| Yetenek temini: | 50000 adet / Ay |
|
Detay Bilgi |
|||
| Çekirdek: | Çok çekirdekli | Bağlayıcı A: | SC |
|---|---|---|---|
| Konektör B: | MPO/MTP | Fiber Modu: | 50/125um |
| Kablo çapı: | 0,9/2,0/3,0 | Lehçe Türü: | PC/APC |
| İade Kaybı: | MM/PC:20dB/SM/APC:60dB | Ekleme Kaybı: | 0,35dB Maks (0,15dB Tipik) |
| Dış kılıf malzemesi: | PVC/LSZH | Bükülme Yarıçapı Statik/Dinamik: | 10g/20g |
| GTİP Kodu: | 854470000 | Cinsiyet: | Erkek/kadın |
Ürün Açıklaması
Yüksek yoğunluklu veri merkezi ortamları için özel olarak tasarlanmış MPO/MTP patch cord, her iki ucunda MPO/MTP konektörlerle önceden sonlandırılmış çok çekirdekli bir fiber kablodan oluşur. Bu önceden sonlandırılmış tasarım, saha ekleme veya parlatma ihtiyacını ortadan kaldırarak tutarlı optik performans sağlar ve kurulum süresini önemli ölçüde azaltır.
Kompakt, çoklu fiber yapısı, birden fazla bağlantıyı tek bir arayüzde birleştirerek raf alanı kullanımını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur, bu da kablo yönlendirmesini basitleştirir ve sunucu kabinleri ve yama alanlarındaki hava akışı engelini azaltır. Veri merkezleri daha yüksek hızlara—40G, 100G ve ötesi gibi—ölçeklenirken, MPO/MTP tabanlı altyapı paralel optikleri ve yüksek yoğunluklu omurga kablolamasını desteklemek için vazgeçilmez hale gelir.
Takfly, fiber tipi (tek modlu veya çok modlu), iletim modu, konektör arayüzü ve polarite şemaları için premium özelleştirme seçenekleriyle kapsamlı bir MPO/MTP patch cord yelpazesi sunar. Bu patch cordlar, modern ağ ortamları için güvenilir, yerden tasarruf sağlayan ve geleceğe hazır kablolama çözümleri sunar.
- IEC61754-7 uyumlu
- EIA/TIA-604-5 uyumlu
- Tam hizalama için yüksek hassasiyetli kılavuz pimler
- Kompakt tasarım, 4/8/12/16/24/32/48/72 Fiber'e kadar
- Optik kablo türleri: şerit kablo, şerit fiber, Breakout mini kablo vb.
- Gigabit Ethernet
- Endüstriyel ve Askeri
- Tesis Kurulumları
- CATV, Video ve Multimedya
- Telekomünikasyon Ağları
- O/E modülleri için ara bağlantı
- Aktif Cihazlar/Alıcı-Verici Arayüzü
- Optik Anahtar çerçeve içi bağlantıları
- Asenkron İletim Modu (ATM)
- PC Kartları ve yama panelleri arasındaki paralel optik ara bağlantı
| Parametre | MPO/MTP | LC / SC / ST / FC |
|---|---|---|
| Uç Yüz Tipi | PC ve APC | UPC ve APC |
| Fiber Tipi | SM (G652, G655, G657); MM (OM1-OM5) | Aynı |
| Çekirdek Numarası | 4, 8, 12, 16, 24, 32, 48, 72 | 1 (tek fiber) |
| Kablo Çapı | Mini Yuvarlak Kablo: ≤5.0 mm Şerit Kablo: ≤2.5×5.0 mm |
0.6 mm, 0.9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm |
| Ekleme Kaybı (Tipik / Maks) | Düşük Kayıp: 0.2 / 0.35 dB Standart: 0.3 dB (tipik) |
0.3 dB (tipik) |
| Geri Dönüş Kaybı (Min) | APC SM: 60 dB PC MM: 20 dB |
UPC SM: 50 dB UPC MM: 25 dB |
| Dış Kılıf Malzemesi | PVC / LSZH | PVC / LSZH |
- Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çok mod (PC)
- Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
- Fiber sayısı: basit / çift yönlü / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
- Konnektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
- Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
- Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (başka çap özelleştirilebilir)
- Patch cord uzunluğu: gereksinimlerinize göre
- Ekleme/Geri Dönüş Kaybı: Standart/Düşük Kayıp
- Tip: Pigtail/Patch Cord/LGX Box/Patch Panel
- MPO/MTP konektörü için hangi yöntemi (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayısını (4/8/12/16/24/32 fiber) bilmemiz gerekir.





Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm İncelemeler