10G OEO Fiber Ortam Dönüştürücü 3R Tekrarlayıcı SFP+'dan SFP+'ya—— Yüksek Performans ve Verimlilik
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | 10G OEO Fiber Ortam Dönüştürücü 3R Tekrarlayıcı SFP+'dan SFP+'ya—— Yüksek Performans ve Veri |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, Moneygram/PayPal |
| Yetenek temini: | 2000 adet/hafta |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün Adı: | 10G OEO Fiber Ortam Dönüştürücü 3R Tekrarlayıcı SFP+'dan SFP+'ya—— Yüksek Performans ve Veri | İletim Hızı: | 10 Gb/sn(9,95Gb/sn-11,35Gb/sn) |
|---|---|---|---|
| Protokoller: | IEEE802.3ae (10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM) | Erişim türü: | 10g LAN/ 10G WAN |
| Güç Gereksinimi: | Bağımsız: DC12V 4A | İletim mesafesi:: | 550m ~ 100KM |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0~50°C | Nem: | %5 ~%90 |
| Boyut: | Bağımsız :125mm (G)×85mm(D)×28mm(Y) | ||
| Vurgulamak: | 10G OEO fiber medya dönüştürücü,SFP+'dan SFP+'ya fiber dönüştürücü,yüksek performanslı fiber optik tekrarlayıcı |
||
Ürün Açıklaması
10G OEO Fiber Media Converter 3R Repeater SFP+'dan SFP+'ya Yüksek Performans ve Verimlilik
10G-OEO, optik sinyal yenilenmesini sağlamak için optik-elektrik-optik dönüşüm ilkelerini kullanan SFP +'dan SFP + yuvalarına sahip TAKFLY'nin gelişmiş 10G OEO Dönüştürücüsü (3R Tekrarlayıcı) 'dir.güçlendirmeBu çözüm, verimli WDM iletimi elde etmek için kaba / yoğun dalga boyutu bölünmesi multipleks ile sorunsuz bir şekilde çalışır.İletişim kapasitesini artırmak ve maliyetli bir şekilde ağ bant genişliğini genişletmek, kolay yönetilebilir bir operasyon.
Uygulama Senaryoları
- 10G Fiber Kanal 10G WAN/LAN
- 10G POS OTN OTU-2
- SONET OC-192, SDH STM-64
- 1310nm/1550nm/CWDM/DWDM
Temel Özellikler
- 3R Tekrarlayıcı (Yeniden Güçlendirme, Yeniden Şekillendirme ve Yeniden Saatleme)
- Jumbo Çerçeve Destek
- Çok az gecikme ile şeffaf ulaşım
- ITUT tarafından belirlenen DWDM/CWDM dalga boyunu destekle
- SFP+/XFP fiber modülü için DMI fonksiyonunu destekle
- Destek Loopback test fonksiyonu
- Web yönetimini destekle
- Tam Durumlu LED Ekranı
- Kolay kurulum
Boyutları
Teknik özellikler
| Ekipmanın fonksiyonu | 3R Tekrarlayıcı |
|---|---|
| İletişim hızı | 10Gb/s (9.95Gb/s-11.35Gb/s) |
| Protokoller | IEEE802.3ae (10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM) |
| Erişim Türü | 10G LAN/10G WAN |
| Maksimum Paket İletişim Hızı | 14,880950/S |
| Ağ yönetimi bilgileri | SFP + veya XFP fiber modülünün algılanması, DMI fonksiyonu (Sıcaklık, Voltaj, Optik güç), Bağlanma durum algılayıcısı, Loopback test fonksiyonunu etkinleştir / devre dışı bırak, Hız seçimi (10Gbase-Lan veya Wan) |
| Arayüz Tipi | Tip A: SFP+'dan SFP+'ya/SFP+'dan B tipi: SFP+ XFP'ye/XFP'den C tipi: XFP'ye/XFP'den |
| İletişim mesafesi | SFP + modülüne kadar (Max 40Km) XFP modülüne kadar (Max 80Km) |
| Güç gereksinimi | Tek başına: DC12V 4A |
| Çalışma ortamı | Çalışma sıcaklığı: 0~50°C Nemlilik: 5% ~ 90% (kondensasyon olmayan) |
| Boyut | Tek başına: 125mm (W) × 85mm ((D) × 28mm ((H) |
Ürün Görüntüsü
Neden TAKFLY'yi seçtiniz?
- 26+ yıllık fiber optik ürün üretim uzmanlığı
- 450+ deneyimli montaj işçisi 3+ yıllık deneyime sahip
- Sürekli inovasyonu yönlendiren 10+ özel Ar-Ge Mühendisi
- 16 Almanya'dan ithal edilen enjeksiyon makineleri ve gelişmiş üretim hatları
- OTDR, 3D, VFL, IL & RL test aletleri dahil olmak üzere 30'dan fazla test ekipmanı
- Gerginlik dayanıklılığı ve ezme direnci denetleyicileri ile kapsamlı kalite testi
- Kalite güvencesi için güç sayacı test cihazları ve ışık kontrol cihazları
- OEM markası kabul edilir
- Dünya çapındaki büyük endüstri fuarlarına düzenli katılım
Kalite Kontrolü Süreci
- Gelen denetim sırasında hammaddenin yer kontrolü
- Her üretim işlemi tamamlandıktan sonra tam denetim
- Yarı bitmiş üretimlerin kapsamlı kontrolü
- Paketlenmeden önce bitmiş ürünün titiz bir şekilde kontrol edilmesi
- Taşındırmadan önceki son nokta kontrolleri
Teslimat Bilgisi
- Örnekler: 1-3 iş günü
- Toplu üretim siparişleri: 3-7 iş günü
- Paketleme: Müşterinin gereksinimlerine göre plastik torbalar, kartonlar ve paletler
Sıkça Sorulan Sorular
Kataloğunuzu ve fiyat listesini nereden alabilirim?
Kataloğumuzu ve fiyat listesini almak için lütfen e-posta adresinizi veya iletişim bilgilerinizi web sitemiz üzerinden verin.
Fiyatları müzakere edebilir miyim?
Evet, karışık malların birden fazla konteyner yükü için indirimleri düşünebiliriz.
Nakliye masrafları ne kadar olacak?
Nakliye ücretleri sevkiyat boyutunuza ve nakliye yönteminize bağlıdır. İsteğe göre ücretler sağlayacağız.
Seni ziyaret edebilir miyim?
Kesinlikle! Fabrikamız Çin'in Shenzhen'inde yer almaktadır. Randevu ayarlamak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Malları aldığımızda bir kalite sorunu varsa ne olacak?
Eğer paketleme sırasında kalite sorunlarıyla karşılaşırsanız, lütfen bizim referansımız için fotoğraf çekin.ve gelecekteki üretim için geliştirmeler uygulayacağız.
Paketleme şartlarınız nedir?
Genellikle malları blister kutu ve kartonlarda paketleriz, ancak özel ambalaj isteklerini karşılayabiliriz.
Ödeme şartlarınız nedir?
T/T %30 teminat, teslimattan önce %70 bakiye. Son ödeme yapmadan önce ürünlerin ve ambalajların fotoğraflarını sağlıyoruz.
Teslimat süreniz nedir?
EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
Teslimat süreniz nedir?
Genellikle 5-7 iş günü önceden ödeme aldıktan sonra. Belirli zamanlama ürün öğelerine ve sipariş miktarına bağlıdır.
Örneklere göre üretebilir misiniz?
Evet, örneklerinize veya teknik çizimlerinize göre ürünler üretebiliriz.
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



