10-100-1000M Çift Fiber Tek modlu Akıllı Medya Medya Dönüştürücü—— Yüksek Performans ve Verimlilik
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin, Shenzhen |
| Marka adı: | DF/OEM/Nuetral |
| Sertifika: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Model numarası: | 10-100-1000M Çift Fiber Tek modlu Akıllı Medya Medya Dönüştürücü—— Yüksek Performans ve Verimlilik |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Fiyat: | negotiable denpend on QTY |
| Ambalaj bilgileri: | Blister kutu + Karton |
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü adete bağlıdır |
| Ödeme koşulları: | Western Union, T/T, Moneygram/PayPal |
| Yetenek temini: | 2000 adet/hafta |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ekipman işlevi: | 10-100-1000M Çift Fiber Tek modlu Akıllı Medya Medya Dönüştürücü—— Yüksek Performans ve Verimlilik | Erişim Yöntemi:: | 10/100/1000Mbps |
|---|---|---|---|
| Standart:: | IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3z,IEEE802.1q,IEEE802.1p,IEEE802.1d | dalga boyu:: | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Mesafe:: | Çift Fiber MM :550m Çift Fiber SM : 10/20/30/50/80Km , Tek Fiber SM : 20/40/60/80Km CAT5:100m | Çalışma Sıcaklığı: | 0~50°C |
| Saklama derecesi:: | -40~70°C | Nem: | %5 ~%90 |
| Vurgulamak: | Çift fiber tek modlu medya dönüştürücü,yüksek performanslı fiber optik dönüştürücü,garanti ile akıllı medya dönüştürücü |
||
Ürün Açıklaması
10-100-1000M Çift Fiber Tek Modlu Akıllı Medya Dönüştürücü
Güvenilir ağ bağlantısı için Yüksek Performanslı ve Verimli Medya Dönüştürücü
Ürüne Genel Bakış
- Otomatik adaptasyonlu 10Base-T, 100Base-TX veya 1000Base-T ile 1000Base-SX/LX arasında tam çift yönlü 1000M çalışma düzeniyle dönüşüm
- Düşük sıcaklık artışlı çipe sahip gelişmiş HIC çözümü, akış kontrolü sağlarken ve yayın fırtınasını azaltırken soğutma sistemine olan ihtiyacı ortadan kaldırır
- Birinci sınıf marka optik-elektronik entegrasyon modülü, güvenilir veri iletimi ve uzun hizmet ömrü için mükemmel optik ve elektriksel özellikler sağlar
- Sakla ve ilet işletim mekanizmasıyla yayın filtrelemeyi, otomatik adres öğrenmeyi ve otomatik güncellemeyi destekler
- Otomatik anlaşma desteğiyle tam çift yönlü akış kontrolü veya yarı çift yönlü karşı basınç çalışma modeli
- Depolama ve iletme modunu kullanarak 9kbyte süper veri paketi iletim yeteneği
- Bağlantı kaybı, elektriksel ve optik bağlantı teşhisi, dinamik veri iletimi ve tam/yarım çift yönlü durumu için kapsamlı gösterge lambaları
- 50.000 saatlik MTBF'yi aşar ve telekomünikasyon işletim standartlarına uygundur
- Çift fiber (MM), çift fiber (SM) ve tek fiber (SM) dahil olmak üzere esnek optik bağlantı noktası seçenekleri
Teknik Özellikler
| Erişim Yöntemi | 10/100/1000Mbps |
|---|---|
| Standart | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1q, IEEE802.1p, IEEE802.1d |
| Dalgaboyu | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Mesafe | Çift Fiber MM: 550m Çift Fiber SM: 10/20/30/50/80Km Tek Fiber SM: 20/40/60/80Km CAT5: 100m |
| Dönüşüm Yöntemi | Medya Dönüşümü |
| Zaman Gecikmesi | <10μs |
| BER | <1/1000000000 |
| LED Gösterge Lambaları | 1000M, 100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, GÜÇ |
| Güç Kaynağı | DC5V 1A (harici güç), AC100-260 0,5A /DC-48 (dahili güç) |
| Güç Dağılımı | 3W |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50°C |
| Çalışma Hızı | 10/100/1000Mbps |
| Depolama Nemi | %5~%90 |
| Depolama Sıcaklığı | -40~ 70°C |
| Çalışma Nemi | %5~%90 yoğunlaşmayan |
Neden TAKFLY'yi Seçmelisiniz?
- 26 yılı aşkın fiber optik ürün üretim uzmanlığı
- 3 yıldan fazla deneyime sahip 450'den fazla deneyimli montaj çalışanı
- Sürekli yeniliği destekleyen 10'dan fazla özel Ar-Ge Mühendisi
- 16 adet Almanya'dan ithal enjeksiyon makinesi ve gelişmiş üretim hatları
- OTDR, 3D, VFL, IL ve RL test cihazları dahil 30'dan fazla test ekipmanı
- Gerilme mukavemeti ve ezilme direnci test cihazlarıyla kapsamlı kalite testleri
- Kalite güvencesi için güç ölçer test cihazları ve ışık kontrol cihazları
- OEM markalaması kabul edildi
- Dünya çapındaki büyük endüstri fuarlarına düzenli katılım
Kalite Kontrol Süreci
- Gelen denetim sırasında hammadde nokta kontrolleri
- Her üretim sürecinin tamamlanmasından sonra tam denetim
- Kapsamlı yarım kalmış üretim kontrolleri
- Paketlemeden önce kapsamlı bitmiş ürün denetimi
- Sevkiyat öncesi son nokta kontrolleri
Teslimat Bilgileri
- Örnekler: 1-3 iş günü
- Seri Üretim Siparişleri: 3-7 iş günü
- Ambalaj: Müşteri ihtiyacına göre plastik poşetler, kartonlar ve paletler mevcuttur
Sıkça Sorulan Sorular
Kataloğunuzu ve fiyat listenizi nasıl alabilirim?
Katalog ve fiyat listemizi almak için lütfen e-posta adresinizi veya iletişim bilgilerinizi web sitemiz aracılığıyla sağlayın.
Fiyatlarda pazarlık yapabilir miyim?
Evet, birden fazla konteyner dolusu karışık mallar için indirimleri değerlendirebiliriz.
Kargo ücretleri ne kadar olacak?
Nakliye ücretleri, gönderinizin boyutuna ve gönderim yöntemine bağlıdır. Talep üzerine ücretler sağlayacağız.
Seni ziyaret edebilir miyim?
Kesinlikle! Fabrikamız Çin'in Shenzhen şehrinde bulunmaktadır. Randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Malları aldığımızda kalite sorunu varsa ne olur?
Paketi açtıktan sonra kalite sorunlarıyla karşılaşırsanız, lütfen referans olması için fotoğraf çekin. Kalite Kontrol departmanımız en iyi çözümleri araştırıp sunacak ve gelecekteki üretim için iyileştirmeler uygulayacağız.
Paketleme şartlarınız nelerdir?
Ürünleri genellikle kabarcıklı kutular ve kartonlarla paketleriz, ancak özel paketleme taleplerini de karşılayabiliriz.
Ödeme koşullarınız nelerdir?
T/T %30 depozito, %70 bakiye teslimattan önce ödenecektir. Son ödemeden önce ürünlerin ve ambalajların fotoğraflarını sağlıyoruz.
Teslimat koşullarınız nelerdir?
EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
Teslimat süreniz nedir?
Genellikle ön ödeme alındıktan sonra 5-7 iş günü. Belirli zamanlama, ürün öğelerine ve sipariş miktarına bağlıdır.
Numunelere göre üretim yapabilir misiniz?
Evet, numunelerinize veya teknik çizimlerinize göre ürünler üretebiliriz.
Ürünlerimizle ilgileniyorsanız veya herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



